מי אני

 

שירה טולדנו, עו"ד לענייני משפחה, גירושין צוואות וירושות. מגשרת מוסמכת. מייצגת ומלווה הליכים משפטיים ומנהלת משא ומתן בגישת הפסיכו משפט, גישה ייחודית אשר פותחה על ידה במטרה להתאים את הפתרון המדויק עבורך.

שירה טולדנו לוקחת את המושכות מובילה וממקדת לקבלת החלטות רציונאליות שנכונות לך היום, בתהליך לא רציונאלי וטעון רגשות, כאמצעי לבהירות מחשבתית ורגשית עד ליום שאחרי. שירה טולדנו מאפשרת בתוך זמן קצר להגיע ליעדים ומטרות בתוך ההליך המשפטי, תוך שימוש בו ככלי המעודד תהליך צמיחה והעצמה לכדי יצירת הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

גירושין הוא לא עוד הליך משפטי אלא כזה שמשפיע על העתיד שלך ושל ילדייך, הוא קצה הקרחון של החלום האמיתי. במקרים רבים מסתמן, כי היעד האמתי הוא לא אקט הגירושין, אלא מה שמבקש הלקוח להשיג באמצעותם (כגון הביטחון העצמי, התחושה הפנימית) ומי שהוא רוצה להיות באמצעותם. הבאת הלקוח עצמו אל תמונת היעד שלו, הידיעה שיש בידיי את הפתרון הנכון והמדויק עבור הלקוח מקנה לו תחושת בטחון, מעבירה אותו ממקום של כאב שהיווה את המניע להליך המשפטי לגירושין למקום בטוח שנמצא הפתרון. הוא כבר מתנהל ממקום של בחירה ועוצמה ובכך מתאפשר לעו"ד שירה טולדנו להפוך את אותה תמונת יעד למוחשית וממשית עבורו באופן ניהול ההליך בחתירה לפסק הדין או להסכם גירושין טוב ומיטיב המבטא את כל צרכי הלקוח בצורה מספקת והטובה ביותר עבורו, תוך שהוא הפך לגרסה הטובה ביותר של עצמו. שיטה ייחודית זו אשר פותחה על ידי עורכת דין טולדנו מאפשרת צמיחה אישית ותוצאה משפטית וזו הצלחה אמיתית! של הליך משפטי בפרט של גירושין.

עו"ד שירה טולדנו, תוביל אותך לחלום העמוק ביותר – דרך מתן שירות מדויק, זיהוי הצרכים האמתיים שלך וקבלת מענה להם באמצעות ההליך המשפטי – היא תתאים את הפתרון המדויק עבורך ותביא אותך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

קצת מעבר .. –

עו"ד שירה טולדנו חברה בלשכת עו"ד בישראל משנת 2002.

עו"ד שירה טולנו מגשרת מוסמכת מאז שנת 2004 ובעלת הכשרה בשיטת גירושין בשיתוף פעולה.

עו"ד שירה טולדנו פעילה בוועדות לשכת עורכי הדין ומופיעה בכנסים מטעמה.

עו"ד עוברת השתלמויות מקצועיות בתחום המשפחה, משפט מסחרי ומיסוי למתן שירות מקיף.

מגישה את פינת פסיכו משפט בתכנית 'מילון היופי' המשודרת בערוץ 13.

מתגוררת בתל אביב, אוהבת את מה שאני עושה ועושה את מה שאני אוהבת.