מי אני

שירה טולדנו, עו"ד לענייני משפחה, גירושין ומגשרת מוסמכת.

מזה כשני עשורים בעלת משרד מוביל בתחום דיני המשפחה, גירושין אפוטרופסות וירושה. מייצגת ומלווה בתיקים רבים ומורכבים, מפתחת גישת 'פסיכו משפט' טיפול משפטי כחלופה לטיפול פסיכולוגי, גישה ייחודית אשר פותחה על ידה במטרה להתאים את הפתרון המדויק עבורך.

מנהלת משא ומתן לפתרון סכסוכים משפחתיים משפטיים עסקיים.

מתמנה כאפוטרופא לדין למבוגרים מטעם בית המשפט לענייני משפחה בהליכי אפוטרופסות.

פעילה מטעם לשכת עורכי הדין בכנסים מקצועיים וימי עיון מטעמה.

דרך ניהול המשבר, לקיחת המושכות, הובלה ומיקוד לקבלת החלטות רציונאליות שנכונות לך היום, בתהליך לא רציונאלי וטעון רגשות, עו"ד שירה טולדנו מייצרת בהירות מחשבתית ורגשית עד ליום שאחרי. עו"ד שירה טולדנו מאפשרת בתוך זמן קצר וביעילות להגיע ליעדים ומטרות בתוך ההליך המשפטי, תוך שימוש בו ככלי המעודד תהליך צמיחה והעצמה לכדי יצירת הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

גירושין הוא הליך משפטי המשפיע על העתיד שלך ושל ילדייך, הוא קצה הקרחון של החלום האמיתי. היעד האמתי הוא לא אקט הגירושין, אלא מה שמבקש הלקוח להשיג באמצעותם (כגון הביטחון העצמי, יציבות רגשית, יציבות כלכלית, התפתחות אישית וקריירה) ומי שהוא רוצה להיות באמצעותם.

היכולת של עו"ד שירה טולדנו להביא את הלקוח אל תמונת היעד שלו, אל הפתרון הנכון והמדויק עבורו מקנה לו תחושת בטחון, מעבירה אותו להתנהל בתוך הסכסוך ממקום של כאב שהיווה את המניע להליך המשפטי לגירושין למקום בטוח שנמצא הפתרון. בציר זמן זה הלקוח יכול להתנהל מול בן/בת הזוג ובבית המשפט ממקום חזק ויציב של בחירה ועוצמה ובכך הופכת תמונת היעד אליה מכוונת עו"ד שירה טולדנו למוחשית וממשית עבורו, בחתירה לפסק הדין או להסכם פשרה או גירושין טוב ומיטיב המבטא את כל צרכי הלקוח בצורה מספקת והטובה ביותר עבורו. שיטה ייחודית זו אשר פותחה על ידי עורכת דין טולדנו מאפשרת צמיחה אישית ותוצאה משפטית וזו הצלחה אמיתית! של כל הליך משפטי בפרט של גירושין.

עו"ד שירה טולדנו, תוביל אותך לחלום העמוק ביותר – דרך מתן שירות מדויק, זיהוי המניעים והצרכים האמיתיים שלך וקבלת מענה להם באמצעות הליווי המשפטי ו/או ההליך המשפטי – היא תתאים את הפתרון המדויק עבורך ותביא אותך להיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך.

מעבר לזה.. והבסיס לכל .. אוהבת את העשייה היומיומית ועושה את מה שאני אוהבת.