עו"ד דיני משפחה, שירה טולדנו מתארחת בערוץ 10 - חשיבותו של עו״ד מייצג בדרך להסכם פשרה

עו"ד דיני משפחה, שירה טולדנו מתארחת בערוץ 10 - הליכים משפטיים בגירושין

ייעוץ משפטי

החלטת להתגרש? מתלבט? קבלת ייעוץ והכוונה היא קריטית להמשך.

פגישת ייעוץ שתכליתה להכיר אותך, לשמוע את הסיפור שלך, להבין את צרכייך ולחקור את כל ההיבטים המשפטיים ביחס למצבך, היקפם ועומקם. להבין מהן מטרותייך, לסקור את הפתרונות המשפטיים האפשריים, לרבות ניהול מו"מ להסכם כמו גם בחינת האופציה מה יקרה אם לא תנקוט בהם ובתוך כך, להתאים את הטיפול המשפטי והפתרון המדויק לצרכים שלך. כן, רק שלך.

הליך גירושין טומן בחובו סערת רגשות ועבודה אינטנסיבית בתחילת התהליך, פגישת ייעוץ תאפשר לך לבחון אם יש כימיה בינך לבין עורך הדין, פרמטר קריטי לצורך שיתוף פעולה וחיוני לצורך הצלחת הטיפול המשפטי כפי שהוגדר ביחד עם עורך הדין.

חשוב לבחור עו"ד טוב, עו"ד מקצועי, בעל ניסיון ומוניטין, בעל היכרות עם המערכת המשפטית – הן מול השופטים והן מול הקולגות בתחומו.

אין מקרה שלל חבר, בן משפחה קרוב או מכר לעבודה זהה למקרה שלך ולכן אל תתפתה להאמין שאתה יודע מה אתה צריך ונכון. בפגישת ייעוץ תיווכח שהמידע יש בו לפתוח לך את הראש לכיוונים שכלל לא ידעת או סברת שאפשריים עבורך.

מידע ספציפי למצבך יש בו להועיל למי שמתלבט או מבולבל אם בכלל גירושין? הליכים מקדמיים של חקירות בפן הכלכלי, איתור מסמכים וחשיפת מידע שלא היה ידוע לך, יש בהם לשכלל את ההחלטה אם לפתוח בהליך משפטי ומתי. ידע יכול לשנות את מאזן הכוחות בבית המשפט לכדי הסכם מנצח. ולעיתים, יש מי שבעקבות מידע שהובא בפניו להבין שהוא בכלל לא רוצה להתגרש… גם זה קרה וקורה.

כמות המידע שקיים ונגיש כיום ברשת הינו עצום ולעיתים מבלבל לכן חשוב להתייעץ עם עו"ד שמתמחה בתחום ובמיוחד בשלב של ההתלבטות הראשונית.

ידע הוא כוח, ידע הוא אמצעי לקבלת החלטות. החלטות נכונות.

הליך גירושין כרוך בעלויות כלכליות אך למול זאת, עומדים תגמולים עתידיים שהנך זכאי להם במסגרת חלוקת הרכוש או חשיפת רכוש שלא היה ידוע לך כמו גם תשלומים בגין מוניטין, מניות, אופציות ונכון להסתכל על הליך זה בעין של כדאיות כלכלית. זו עסקה לכל דבר ועניין.

שירה טולדנו תתאים לך את הפתרון המדויק עבורך, טיפול משפטי שמתאים לך, קלישאתי ככל שזה יישמע, "הזול עולה ביוקר" – שכירת שירות משפטי זול עלולה להתברר כטעות שתעלה ביוקר בהמשך.

  • פגישת ייעוץ
  • ליווי משפטי לצורך בחינת האפשרויות וקבלת החלטה.
  • ליווי משפטי בהליך ישוב סכסוך.
  • ליווי משפטי בהליך גישור חיצוני.