על המשרד

המשרד מתמחה בתחום דיני המשפחה, הכולל הליכי גירושין, אפוטרופסות, צוואות וירושה.  ייצוג טיפול וליווי משפטי בהליך 'ישוב סכסוך' והגשת תביעות בבית המשפט לענייני משפחה והן בבית הדין הרבני ובערכאות הערעור למיניהן (בית המשפט המחוזי, בית הדין הרבני הגדול ובית משפט עליון).

המשרד נותן מענה וליווי משפטי בניהול משא ומתן לפני פתיחת הליכים, במסגרת של הליך יישוב סכסוך ואף במהלך ניהול הליך משפטי בבית המשפט לאחר הגשת תביעות בהליך גישור.

המשרד מעניק שירות משפטי של גישור באופן פרטני או זוגי להסכם גירושין או פרידה, עריכת הסכם ממון לשני בני הזוג יחדיו או למי מהם בנפרד, מתן ייעוץ משפטי בדך של חוות דעת על מסמכים, ליווי משפטי והכוונה עד לקבלת החלטה לפתיחת הליכים בתזמון הנכון, אם בכלל.

המשרד מעניק שירות של עריכת צוואות לכל אדם בתא והרכב משפחתי חדש, כמו גם עריכת מסמכים משפטיים לניהול חייו של אדם כחלופה למינוי אפוטרופוס כגון: מסמך ייפוי כוח מתמשך והסכם תומך החלטות. 

בכל הנוגע להליכים משפטיים הרוויים יצרים ורגשות, תכנון אסטרטגי מלכתחילה בבחינת "סוף מעשה במחשבה תחילה" הוא קריטי, לצורך התאמת פתרון מדויק ללקוח/ה ובמציאת פתרון יצירתי לכל בעיה משפטית בדרך קצרה וביעילות המרבית, תוך שמירה על מירב הכוחות (נפשיים וכלכליים) ואינטרסים של כל לקוח ולקוחה.

המשרד פועל בשיתוף פעולה עם אנשי מקצוע למתן מענה מקיף ובכלל זה חוקרים פרטיים, רו"ח לביצוע הערכות שווי כלכליות, שמאי מקרקעין ועו"ד מתחום המיסוי, המסחרי וכן עו"ד בעלי רישיון במדינות שונות לקבלת מלוא האינפורמציה המשפטית הנדרשת לבניית אסטרטגיה מנצחת, וקבלת החלטות נכונות בטרם פתיחת ההליך ובמהלך ניהולו.

המשרד נותן מענה מהיר וזמינות גבוהה.

עו"ד לעינייני משפחה שירה טולדנו בערוץ 10 בתכנית "מילון היופי" - הכל על הסכמי ממון

עו"ד שירה טולדנו בפינתה בערוץ 10 בתכנית "מילון היופי " - הסכם שלום בית לחילופין גירושין

עו"ד לעינייני משפחה שירה טולדנו בערוץ 10 - "הדרך להסכם גירושין טוב, להימנעות יש מחיר"

עו"ד לעינייני משפחה שירה טולדנו בערוץ 10 בתכנית "מילון היופי" - הליכים משפטיים בגירושין